Rehabilitacja w Poznaniu pod okiem specjalisty

screenwww.lux-medica.com.pl

Specjalista, który zajmuje się rehabilitacją osób niepełnosprawnych, czy osób przed lub po operacjach musi posiadać wiedzę z zakresu anatomii człowiek, fizjologii oraz neurologii. Poza tym rehabilitant powinien stosować indywidualne, a przy tym holistyczne podejście do pacjenta. Rehabilitacja to proces, w którym bowiem zarówno stan fizyczny, jak i psychiczny odgrywają znaczącą rolę w robionych postępach. Powrót do sprawności to przede wszystkim regularne ćwiczenia, masaże i zabiegi przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Jeśli mieszkają Państwo, w jednej z dzielnic Poznania, takich jak Podolany, Grunwald, Naramowice, Piątkowo, czy innej części miasta, warto skorzystać z rehabilitacji w gabinecie Lux-Medica. Poznań to nie jedyne miejsce, gdzie znajduje się placówka. Oddział dostępny jest również dla mieszkańców Dobrzycy i okolic. W ośrodku pomoc oferują wykwalifikowani fizjoterapeuci oraz osteopaci, którzy leczą ból kręgosłupa, entezopatię, rwę kulszową, stany zapalne, stany napięciowe mięśni i schorzenia stawów.

Gabinet fizjoterapeutyczny oferujący usługi dla pacjentów z Poznania, uwzględniając dzielnice Podolany, Grunwald, Naramowice oraz Piątkowo.

Nawet jeśli rehabilitacja nie przywróci pełnej sprawności, to skutecznie wzmocni mięśnie, co chociaż stopniowo ułatwi samodzielność. Zespół Lux-Medica z Poznania stosuje kompleksowe działania, przynoszące najlepsze efekty. Specjaliści współpracuje ze sobą, dbając o to, aby rehabilitacja była indywidualnie dostosowana do pacjenta. Gabinet Lux-Medica mieści się na terenie miasta Poznań, obsługując klientów z dzielnicy Podolany, Grunwald, Naramowice i Piątkowo, a także okolicznych miejscowości. Główną specjalnością medyków jest rehabilitacja barku i kolana. Jednak poza tym w gabinecie Lux-Medica można skorzystać z relaksującego masażu klasycznego lub przy użyciu gorących kamieni, a nawet olejku ze świecy. Placówka zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki czemu pacjenci mogą skorzystać z terapii manualnych na najwyższym poziomie. W ofercie dostępna jest również taka usługa jak rehabilitacja z dojazdem. Obszar poznańskich Podolan, Grunwaldu, Naramowic oraz Piątkowa to miejsca, do których dojeżdżają medycy z Lux-Medica.

Najnowsze recenzje